Možnosti plateb

V našem obchodě nabízíme všechny nejoblíbenější způsoby plateb.

 

Online platba kartou

gopay_bannery-modre  img.php  mc_vrt_opt_pos_73_2x

Přes platební bránu GoPay Vám umožňujeme bezpečné platby platební nebo kreditní kartou. Pokud zvolíte tuto možnost, budete v průběhu objednávkového procesu přesměrováni na zabezpečenou stránku platební brány (přenos dat je zabezpečen protokolem SSL/TLS), kde transakci provedete.

 

Online bankovní převod

img.php-2  img.php-5  img.php-6  img.php-7  img.php-4  img.php-3

Pomocí platební brány GoPay můžete také platit jednoduše přímo ze svého účtu. Jedná se o oblíbenou bankovní platbu s předvyplněným platebním příkazem. Platba probíhá online a vždy v rámci stejné bankovní instituce. Částka je uhrazena okamžitě.

GoPay peněženka

gopay_bannery-modre

Elektronická peněženka společnosti GoPay. Nabízí výhodnou alternativu k běžným bankovním účtům a umožňuje registrovaným zákazníkům provádět online platby pohodlným a bezpečným způsobem bez nutnosti poskytování osobních a finančních údajů.

 

Platba převodem

Za Váš nákup můžete platit také klasicky převodem na náš účet 2401276365/2010. Po připsání částky za Váš nákup na účet, zboží okamžitě expedujeme.

 

Platba na dobírku

Ve spolupráci s našimi dopravci Vám také nabízíme platbu na dobírku za příplatek 39 Kč. Všechny přepravní společnosti, které používáme, tuto platební metodu podporují.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.