Doprava a poštovné

Všem našim zákazníkům nabízíme nejoblíbenější způsoby dopravy od různých dopravců v rámci České republiky. Při nákupu nad 500 Kč Vám zboží doručíme zdarma!

Cenik pro zakaznika - new 

 

Balík Do ruky

Logo_Balik_Do_ruky

Doručení balíku přímo do rukou adresáta na určenou adresu, a to již následující pracovní den po podání.

Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty. V případě, že nebudete zastiženi, bude pro Vás balík připraven k vyzvednutí na Vaší ukládací poště. Zároveň můžete využít webovou aplikaci Změna doručení Online a změnit si termín a čas doručení.

 

Balík Na poštu

Logo_Balik_Na_postu

Doručení balíku na vybranou poštu následující pracovní den po podání.

Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na Vámi vybrané poště v čase, který se Vám nejvíce hodí. Česká pošta Vás informuje prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a zároveň ve chvíli uložení balíku na poště. Pohyb balíku můžete sledovat v systému Track and Trace na stránkách České pošty.

 

Zásilkovna

Zasilkovna_logo_inverzni_WEB

Svou objednávku z eshopu si běžně můžete vyzvednout už druhý den na výdejním místě, které si vyberete. S komfortem a péčí, kterou si zasloužíte!

Vždy víte, kde váš balíček je. Na možnost vyzvednutí Vás Zásilkovna upozorní bezplatnou SMS. Zapomeňte na zbytečné papírování. Proč ukazovat občanku, když k vyzvednutí potřebujete heslo ze SMS? Pro balíček si pošlete kohokoli, komu věříte.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.